%100 GÖNÜLLÜYÜZ
Türk Tuborg olarak topluma karşı duyarlılığımızı gönüllülük çalışmalarımızla gösteriyoruz. Şirket çalışanlarımızdan oluşan Gönüllüyüz ekibimizin gerçekleştirdiği aktivitelerde amacımız, çevremizde olan bitenin farkında olmak ve tüm çalışmalarımızı
samimiyetle yerine getirmektir.

Topluma karşı görevlerimiz ile ilgili sorumluluk almaktan kaçınmaz, şartlar ne olursa olsun güler yüzümüzü koruruz. Takım çalışmasına inanırız çünkü birlikten kuvvet doğacağını en iyi biz biliriz.

Organ ve Kan İhtiyacı Konusunda Farkındalığımızı Arttırdık.

Organ Bağışı etkinliğimizde Tuluhan Tekelioğlu’nun Yeni Hayat belgeselini hep birlikte izledik. Organ bağışı konusuna bir de bağış bekleyenlerin ve organ nakli doktorlarının gözünden baktık. Eğer siz de organ bağışı konusunda bilgilenmek isterseniz bu belgesele internetten ulaşabilirsiniz!

Kan Bağışı etkinliğimize katılan değerli çalışma arkadaşlarımızın her biri 3 hayat kurtarılmasına destek oldu.

Manifestomuzdan Yola Çıkarak İzmir'den Kars'a Dedik...

Kars ilimizdeki Karahan Köyü’nde bir okulun öğrencileri için tüm çalışanlarımızın desteği ile topladığımız kitap ve oyuncakları teslim ederek onlara güzel bir karne hediyesi vermiş olduk.
Kars’a yaptığımız ilk ziyarette öğrencilerin hayallerinin bisiklet üzerine kurulu olduğu fark etmiş ve bu hayali gerçekleştirmek için bir kampanya başlatmıştık. Değerli çalışma arkadaşlarımızın desteğiyle 75 bisiklet hedefimizi gerçekleştirdik. Bu kampanya sonucunda, artık Karahan Köyü’nde her öğrencinin kendine ait bir bisikleti var!
Koşamayanlar İçin Koştuk!

Wings For Life Vakfı’nın gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesine destek vererek “Koşamayanlar İçin Koşuyoruz” dedik ve 6 kıta 33 ülkede birçok katılımcı ile aynı anda biz de omurilik felçlileri için koştuk.

Soma’nın yanındaydık!

Çalışanlarımızın desteği ile Soma’ya kitap ve oyuncak götürdük.

Bizden De Küçük Bir Destek...

Çalışanlarımızın ve şirketimizin katkılarıyla destek olduğumuz dernek ve girişimciler:

Bir Dilek Tut Derneği: Bir Dilek Tut Derneği ile kurduğumuz işbirliğiyle 3 hayal gerçekleştirdik.

Down Sendromlu Çocuklar Derneği: Çalışanlarımızın desteği ile 128 özel eğitim seti sağladık.

Yırcalı Kadınlar: Bir ev alıp bu evi atölye olarak kullanmayı hedefleyen Yırcalı girişimci kadınlarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz
kermeste, emekleriyle hazırladıkları sabun ve mumları alarak bu hedefe ulaşmalarına destek olduk.