Tuborg
Akademi

Tuborg Akademi ile şirketimizin uzun vadeli hedeflerine ulaşması için çalışanlarımızın gelişimlerini dijitalleşen araçlar, karma öğrenme teknikleri ve birbirinden öğrenme ile destekleyerek, öğrenmenin sürekli hale gelmesini  hedefliyoruz.

Tüm çalışanlarımızın gelişimlerini destekleyici sınıf eğitimlerimizin yanı sıra her yerden rahatlıkla ulaşabilecekleri www.tuborgakademi.com adresimiz aracılığıyla online eğitimleri de kendilerine sunuyoruz. Öğrenen organizasyon olma yolculuğumuzda iç eğitmen sayımızı her yıl arttırıyoruz.

Aramıza yeni katılan çalışma arkadaşlarımıza, onlar için özel olarak hazırlanmış olan sınıf eğitimi ve online eğitimlerden oluşan ‘Yeni Başlayan Eğitim Programı’ ile merhaba diyoruz.

Bu program ile yeni çalışma arkadaşlarımızın kurumumuza, kültürümüze, değerlerimize ve kalite stratejimize hızla adapte olmalarını sağlamayı ve iş süreçlerini öğrenmelerine destek olmayı amaçlıyoruz.

Tuborg Akademi olarak, tüm pozisyonlarımızın gelişim ihtiyaçlarının farklı olduğu bilinci ile pozisyonlara özgü teknik bilgi haritaları çıkarıyor ve eğitim programları oluşturuyoruz. Bu programlar dahilinde çalışma arkadaşlarımızın gelişimlerini destekleyecek iç ve/veya dış kaynaklı, online ve/veya sınıf eğitimleri sunuyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın hem kişisel hem de ekip gelişimlerine destek olmak amacıyla organize ettiğimiz genel katılıma açık eğitimler ile sürekli öğreniyor ve gelişiyoruz.

Öğrenen organizasyon olma yolculuğumuzda tüm çalışma arkadaşlarımızın bilgi ve tecrübelerini paylaşabilmeleri için onlara İç Eğitmen olma fırsatı sunuyoruz. Bu unvanı ve sorumluluğu kazanmak isteyen %100 Takım üyelerimiz ilanımıza başvuruyor. Değerlendirme merkezi sonuçlarına göre adaylarımız ekibimize dahil oluyor veya kendileri için belirlenen gelişim programına katılıyor. Yeni dahil olan ve mevcut İç Eğitmenlerimizin gelişimini düzenli eğitimler ve çalıştaylar ile destekliyoruz.

İlk günden beri heyecanla yürüttüğümüz bu programımız Bahçeşehir Üniversitesi’nin düzenlediği Educorp Awards 2018 ödül töreninde “Kurumsal Eğitim ve Gelişim Alanında Başarılı Uygulama Ödülü”ne layık görüldü.  

Her sayıda farklı konular içeren, çalışma arkadaşlarımızın katkıda bulunarak içeriğini zenginleştirdiği bültenimizi online olarak tüm çalışma arkadaşlarımıza sunuyoruz. Böylelikle gelişimimizi farklı kaynaklarla da destekliyoruz. Çünkü biliyoruz ki kalitenin en büyük destekçilerinden birisi de sürekli öğrenmek ve sürekli gelişmektir.

%0
%0