Türk Tuborg’a
İlk Adım

Kaliteden asla taviz vermeyip işini %100 yapıyorsan, daha iyisini nasıl yapabilirim diye sorguluyorsan, verdiğin sözün arkasında duruyor, her koşulda çalışma arkadaşlarını destekliyorsan ‘%100 Takım’ seni bekliyor.

İşe alım sürecimizde eşit fırsat ilkemizi gözeterek adil ve tutarlı bir değerlendirme ile doğru pozisyona doğru adayları yerleştirmeyi amaçlıyoruz. Sürecimizde adaylarımızı, başvurmuş oldukları pozisyonun gerektirdiği bilgi, deneyim ve yetkinlikler açısından değerlendiriyoruz.

 

%100 Staj sürecimizde, gerek stajyer işe alım sürecimiz ve gelişim programlarımızla gerekse dahil ettiğimiz iş projeleriyle stajyerlerimizin iş hayatını deneyimlemelerini ve mesleki bilgi / becerilerini geliştirmelerine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Türk Tuborg olarak her yıl Haziran - Temmuz - Ağustos dönemlerinde üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlıyoruz. Mart ayı boyunca ise kariyer portalları aracılığı ile staj başvurularını alıyoruz.


2020 Yaz Dönemi Üniversite Stajı Sürecimiz ile ilgili Duyuru
 
Tüm dünyayı etkileyen Covid-19 salgınıyla ilgili şirketimizde aldığımız önlemler kapsamında salgının yayılımını önlemek, toplumsal riski minimize etmek ve çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla 2020 yaz dönemi üniversite stajı sürecimiz şu an için dondurulmuş olup, salgın ile ilgili gelişmeler ve YÖK kararları Nisan-Mayıs aylarında tekrar değerlendirilecek ve 2020 yaz dönemi üniversite stajı sürecimiz ile ilgili güncel bilgiler tekrar internet sitemiz üzerinden paylaşılacaktır.


Sen de ‘%100 Takım’a katılmak istersen, tüm iş ve staj ilanlarımıza aşağıdaki platformlardan ulaşabilir, başvurunu iletebilirsin.

%0
%0