Türk Tuborg’a
İlk Adım

Kaliteden asla taviz vermeyip işini %100 yapıyorsan, daha iyisini nasıl yapabilirim diye sorguluyorsan, verdiğin sözün arkasında duruyor, her koşulda çalışma arkadaşlarını destekliyorsan ‘%100 Takım’ seni bekliyor.

İşe alım sürecimizde eşit fırsat ilkemizi gözeterek adil ve tutarlı bir değerlendirme ile doğru pozisyona doğru adayları yerleştirmeyi amaçlıyoruz. Sürecimizde adaylarımızı, başvurmuş oldukları pozisyonun gerektirdiği bilgi, deneyim ve yetkinlikler açısından değerlendiriyoruz.

 

Türk Tuborg olarak her yaz döneminde üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlıyoruz.
 
%100 Staj programımızda; işe alım sürecimiz, gelişim programlarımız ve staj projelerimiz ile stajyerlerimizin iş hayatını deneyimlemelerini ve profesyonel yetkinliklerini geliştirmelerine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

2022 Yaz Dönemi Üniversite Stajı Sürecimiz

%100 Staj Başlıyor!
 
Tamamen uzaktan ve online olarak gerçekleşecek olan %100 Staj programımız için ilanımız Toptalent.co’da yayınlamış olup, son başvuru tarihi 4 Mayıs 2022’dir. Başvuru kriterlerimizi incelemek ve başvuru yapmak için: https://bit.ly/3EA2pKD

Kariyerine %100 Başlangıç için %100 Staj!

Sen de ‘%100 Takım’a katılmak istersen, tüm iş ve staj ilanlarımıza aşağıdaki platformlardan ulaşabilir, başvurunu iletebilirsin.

%0
%0